Zpět na nabídku služeb
Individuální pohybový program

Praha

4 500 Kč

Pořád dokola přemýšlíte, proč na svém těle stále nevidíte výsledky, i když se tolik snažíte? Proč se vám nedaří zeštíhlit problémové partie nebo co dělat, abyste zlepšili svůj výkon?

Tato služba vám pomůže lépe poznat a pochopit vaše tělo, získat odpovědi na vaše otázky a poskytne konkrétní řešení.

Na základě diagnostiky vám doporučíme vhodné pohybové aktivity a navrhneme pohybový plán, který povede k dosažení vašich cílů a zároveň bude respektovat možnosti a limity vašeho těla.

Program obsahuje
Co program obsahuje?

Konzultaci se zaměřením na diagnostiku (90 minut)

Co vás čeká v rámci diagnostiky?
Zaměříme se na vaše cíle, zkušenosti s pohybem, časové možnosti i vaše oblíbené pohybové aktivity. Změříme vám kožní řasy, kostní šířky a tělesné obvody a otestujeme vaši tělesnou zdatnost. Na základě výsledků budeme moci určit vaše tělesné dispozice a aktuální tělesný profil.
Proč je tato diagnostika unikátní?
Komplexní diagnostika - chceme, abyste sebe a své tělo poznali ze všech stránek, proto je naše diagnostika opravdu detailní. Skládá se ze 3 částí, z nichž každá se zaměřuje na jinou oblast. Je důležité poznat nejen stavbu vašeho těla a dispozice, ale také aktuální tělesnou zdatnost, vaše cíle, preference z hlediska pohybových aktivit i časové možnosti. Unikátní metoda - každý z nás má odlišné dispozice k tomu, jak rychle nebo pomalu bude nabírat tukovou nebo svalovou hmotu, nebo jak rychle se dostane do kondice. Tyto dispozice jsou cca ze 70 % geneticky určeny a představují naprosto zásadní informaci o možnostech a limitech vašeho těla. Změřením a vyhodnocením vybraných tělesných parametrů jsme schopni vaše tělesné dispozice určit, a najít tak klíč pro sestavení individuálního programu, který bude respektovat jedinečnost vašeho těla.

Podrobné výsledky diagnostiky

Nejen diagnostika ale také řešení
Výsledky diagnostiky obdržíte elektronicky. Spolu s nimi získáte také řešení vhodné přímo pro vás, které povede k dosažení vašich cílů. Díky tomu budete schopni lépe porozumět svému tělu a získáte jasnou představu o jeho fungování. Už nebudete tápat, proč se vám nedařilo dosáhnout cíle, ale rovnou začnete své cíle realizovat, a tím pádem se přibližovat ke svému spokojenějšímu já.
Získáte odpovědi na otázky:
Jaké je složení vašeho těla (informace o tělesném tuku, svalech i kostře); jak jste na tom aktuálně s tělesnou zdatností; jaké máte tělesné dispozice (např. pro nabírání svalové hmoty či redukci tukové tkáně); jaká vám hrozí zdravotní rizika; pro jaké pohybové aktivity máte dispozice a v čem byste mohli vynikat; co je třeba udělat pro to, abyste omezili zdravotní rizika; zda je vámi stanovený cíl reálný, a pokud ne, jak ho vhodně upravit.
Co si odnesete
Co si odnesete z programu?
  • Výsledky analýzy tělesných dispozic a tělesného profilu
  • Výsledky testů tělesné zdatnosti
 
  • Doporučení vhodných pohybových aktivit
  • Vzorový tréninkový plán
Je to pro mě?
Tento program je
vhodný právě pro vás, pokud:

Chcete zlepšit svůj výkon 

Sport je nedílnou součástí vašeho života a chcete vědět, jak trénovat efektivně, abyste docílili co nejlepších výsledků.

Chcete se zaměřit na problémové partie

Trápí vás konkrétní partie vašeho těla, se kterou už dlouho zápasíte, a chcete konečně vědět, jakým pohybem docílíte zlepšení.

Sportujete, ale stále nevidíte výsledky

Několikrát týdně dřete ve fitku, ale výsledky se ne a ne dostavit.

Máte sportovní cíl, kterého chcete dosáhnout

Chcete například uběhnout maraton nebo ujet 100 km na kole a rádi byste věděli, jak se na to co nejlépe připravit.

Upozornění:

Tento program není vhodný pro osoby s vážným onemocněním kardiovaskulárního a respiračního systému, osoby v rekonvalescenci nebo po vážném zranění pohybového aparátu.

Informace
Informace o programu

Adresa

Vrchlického 439/29, Praha 5

Další informace o programu

budou zaslány na e-mail