Zpět na nabídku služeb
Komplexní program zaměřený na stravu a pohyb

Praha

14 490 Kč

Chcete se stravovat a pohybovat efektivně? Chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo jen být fit? Právě pro vás je ideální komplexní program zaměřený nejen na zlepšení stravování, ale také na pohyb a diagnostiku genetických dispozic.

Díky tomuto programu získáte ucelený pohled na vaše stravovací a pohybové návyky a odhalíte své možnosti a limity na cestě k vašemu cíli.

Pomůžeme vám zlepšit stravování, zjistíme, jak jste na tom s kondicí a doporučíme vhodné pohybové aktivity, abyste snížili zdravotní rizika a dosáhli svého cíle.

Budeme respektovat vaše individuální potřeby a možnosti a najdeme tu nejvhodnější cestu právě pro vás.

Program obsahuje
Co program obsahuje?

Konzultaci se zaměřením na diagnostiku:

Konzultace s nutričním terapeutem (90 minut) 
Při první konzultaci se zaměříme zejména na zhodnocení vašeho současného stravování. To nám umožní poznat jak pozitiva, tak některé nedostatky ve vašem stravování, na které bude třeba se zaměřit. Budeme se také zajímat o vaše cíle, zkušenosti s hubnutím, denní režim, návyky i případné zdravotní obtíže. To vše nám pomůže k nalezení vhodné cesty přímo pro vás.
Konzultace s kondičním specialistou (90 minut)
Během tohoto setkání se zaměříme především na stavbu vašeho těla, vaši kondici a tělesné dispozice. Změříme vaše tělesné parametry a otestujeme tělesnou zdatnost, díky čemuž určíme nejen váš aktuální tělesný profil, ale právě i vaše dispozice, které máme každý jiné. Lišíme se v tom, jak rychle nebo pomalu budeme nabírat svalovou či tukovou tkáň nebo také v tom, jak rychle se dostaneme do kondice. Zajímat nás budou také vaše zkušenosti s pohybem, časové možnosti i vaše oblíbené pohybové aktivity.

Konzultaci se zaměřením na řešení:

Konzultace s nutričním terapeutem (60 minut) 
Při druhé konzultaci se již zaměříme na konkrétní řešení, jak zlepšit vaše stravovací návyky. Získáte také materiály, které vám pomohou a usnadní cestu za vaším cílem. Součástí materiálů je např. rámcový jídelníček, individuální recepty napočítané přímo pro vás i různé edukační materiály. Vše společně projdeme a zodpovíme vaše dotazy.
Konzultace s kondičním specialistou (60 minut)
Společně projdeme výsledky diagnostiky, díky čemuž získáte detailní pohled na stavbu vašeho těla (informace o tělesném tuku, svalech i kostře), budete schopni mu lépe porozumět a získat jasnou představu o jeho fungování. Dozvíte se také, zda vám hrozí nějaká zdravotní rizika. Spolu s výsledky získáte doporučení a pohybový plán na míru, který povede k dosažení vašich cílů, omezení zdravotních rizik a zároveň bude respektovat možnosti a limity vašeho těla.
Co si odnesete
Co si odnesete z programu?
 • Zhodnocení současného 
  stravování
 • Individuální nutriční předpis
 • Rámcový jídelníček
 • 35 individuálních receptů
 • Výsledky analýzy tělesných dispozic a tělesného profilu
 • Doporučení pro změnu pohybových návyků
 • Kalendář pro zaznamenávání pohybových aktivit
 • Vzorový tréninkový plán
 • Edukační a podpůrné materiály
Je to pro mě?
Tento program je
vhodný právě pro vás, pokud:

Sportujete  

Sport je nedílnou součástí vašeho života a chcete vědět, jak trénovat efektivně a zároveň se stravovat správně, abyste docílili co nejlepších výsledků.

Chcete zdravě zhubnout 

Přejete si zbavit se několika přebytečných kil, váhu si konečně udržet a podpořit tuto změnu i změnou pohybových návyků.

Chcete začít a nevíte si rady

Chtěli byste začít sportovat a celkově žít zdravěji, ale nevíte, jak začít správně, abyste respektovali možnosti vašeho těla a zároveň u nových návyků dokázali zůstat.

Chcete se zaměřit na problémové partie

Trápí vás konkrétní partie vašeho těla, kterou chcete správně cíleným pohybem a správnou stravou zlepšit.

Chcete žít zdravěji a cítit skvěle

Chcete změnit vaše dosavadní návyky, správně jíst a efektivně se pohybovat proto, abyste vypadali a cítili se dobře a fit.

Upozornění:

Tento program není vhodný pro osoby s vážným onemocněním kardiovaskulárního a respiračního systému, osoby v rekonvalescenci nebo po vážném zranění pohybového aparátu.

Informace
Informace o programu

Adresa

Vrchlického 439/29, Praha 5

Další informace o programu

budou zaslány na e-mail

Objednat
Objednat program