Získejte slevu 15 % na první nákup! Stačí se registrovat.

Jak to funguje?

 

 

 

OBJEDNÁVKA A DORUČENÍ

 

Proč Peblo?

Znáte to... Přijdete z práce, nestihli jsme nakoupit, natož vymyslet, co zase budete vařit... Nebo se vám jen prostě vařit nechce, a chcete strávit například čas s rodinou, nebo si užít čas pro sebe...

Proto jsme vymysleli Peblo. Chceme co nejvíce ušetřit váš čas a podpořit vaše zdraví, protože to je to jediné, co si za peníze nekoupíme. A na tom záleží nejvíce! 

 

Prohlédněte si video, jak Peblo rychlé a zdravé vaření funguje v praxi! ZDE.

 

Jaký je rozdíl mezi Peblem a podobnými službami na trhu?

Nejprve jsme chtěli pochopit vaše potřeby a najít pro vás takové řešení, za které se sami postavíme. Hledali jsme a žádné řešení, se kterým bychom byli spokojení jsme nenašli... Sami jsme zjistili, že nechceme jíst jídla obsahující všelijaké kozervanty, různé náhražky, nadmíru cukru... Vyzkoušeli jsme si stravování podle jídelníčku, ale to není dlouhodobě udržitelné, protože na to nemáme čas... A co teď? Když chceme jíst kvalitní a zdravá jídla, ale neztrácet přitom hodiny času denně v kuchyni?

Proto nám nezbylo nic jiného, než se pustit do vlastního vývoje produktů. Spojili jsme se s nutričními terapeuty, špičkovými kuchaři a potravinářskými technology a dali hlavy dohromady. Po 4 letech dřiny jsme přišli s tím nejlepším, za co se hrdě podepíšeme!

A nyní můžete jíst rychle, zdravě a kvalitně i vy!

Naší největší přidanou hodnotou (a tedy i rozdílem) je právě samotný vývoj našich produktů, díky kterému vám dodáme již hotové produkty, které jsou nejnáročnější na přípravu! Masa, omáčky a dipy, jsou již hotové a vy připravíte přílohu, která je součástí balení. Vše je přesně nagramážované a vy máte zajištěné nutričně vyvážené jídlo. Proto je příprava tak jednoduchá a rychlá!

 

Jaké jsou vlastnosti našich produktů?

 

 

Objednejte si Peblo jídlo a začnete šetřit svůj čas!