Zpět na seznam článků
Peblog článek
Článek

Peblo je hrdým partnerem Běhej lesy!

17.07.2020, 18:00

Peblo je hrdým partnerem Běhej lesy!

Tento seriál závodů je všem běžcům jistě dobře známý. Jak už samotný název napovídá, jedná se o alternativu k městským běhům, kdy trasy vedou po nejkrásnějších místech české i moravské přírody. Cílem je totiž mimo jiné představit ji jako přirozené prostředí pro trávení volného času a zároveň zdůraznit odpovědnost každého z nás za to, jak se právě k přírodě budeme chovat. Závody si nejen kvůli krásným výhledům, ale hlavně z důvodu čerstvého vzduchu a měkkého povrchu oblíbili zejména ti, kteří se snaží dělat pro své zdraví maximum. A jelikož v oblasti zdravého životního stylu jde pohyb ruku v ruce se stravou, nemůžeme u této události chybět ani my – právě proto, že s celou filozofií Běhej lesy v Peblu naprosto souzníme.

Díky našim ambasadorům Denise a Adamovi Helceletovým se v poslední době setkáváme s mnoha profesionálními i rekreačními sportovci a bylo pro nás opravdu velkým překvapením, když jsme zjistili, že mnozí z nich na způsob svého stravování nekladou velký důraz. Jedním z důvodů může být nedostatek informací (např. co se týká potřeby důležitých živin) nebo obtížnost využít tyto teoretické poznatky v praxi.

My jsme se však rozhodli toto změnit a s kvalitním jídlem i informacemi jít přímo za vámi – potkat se s námi můžete na Běhej lesy Jizerská v sobotu 29. 8. 2020. S našimi odborníky si můžete popovídat o tom, proč stojí za to stravu řešit a jak moc může ovlivnit například i vaše sportovní výkony, pomoci urychlit regeneraci a předcházet rizikům zranění.

Naše produkty budete mít možnost samozřejmě i ochutnat. Zdravé dobroty na vás budou čekat na našem stánku a Peblo kaši dostanete jako dárek při registraci. Proč právě kaši? Jejím základem jsou nutričně hodnotné potraviny jako například vločky nebo cizrna. Ty jsou zdrojem komplexních sacharidů, díky nimž energie vydrží na delší dobu. Další suroviny, jako jsou třeba rozinky, čokoláda nebo skořice, vylaďují kaše chuťově. A pokud si ji budete chtít ještě ozvláštnit, můžete ji zkombinovat podle doporučených variací, které najdete přímo na obalu.

Moc se těšíme, až se s vámi potkáme – na stánku i na trati! Naše nutriční terapeutka Lucka už pilně trénuje… Věříme, že i vy!