Veganský hrachový burger

Protože nesoudíme výběr životního stylu ani diety, a zároveň si sami sem tam rádi dopřejeme bezmasé jídlo, vyvíjíme také řadu výrobků pro vegetariány a vegany. A jelikož nám záleží na tom, aby i tito lidé dostali z jídla vše potřebné a ve správném množství, usilovně pracujeme na tom, aby každý veganský produkt byl plnohodnotnou alternativou klasických pokrmů. Základem veganských produktů jsou rostlinné bílkoviny z hrachu. Dále jsou plné luštěnin, rozmanité zeleniny a výběrového koření. Jsou bez přidaných konzervantů a dalších aditiv. Přesto jsou velmi chutné a mohou oslovit i řadu milovníků masa.

Pro tyto produkty je možný osobní odběr na adrese Vrchlického 29, Praha 5, nebo doručení na katastrálním území Hlavního města Prahy.

 
  • veganský burger shora BEZ LEPKU VEGAN 260
    Veganský hrachový burger 220 g (dvojporce)
    Skladem
    Vegetarián, vegan nebo experimentátor se vším novým? Tohle se vám bude zaručeně líbit! Hrachový burger, který je tak chutný jako žádný jiný. Posuďte sami! Důkaz místo slibů! V čem hrachový burger vyniká? Čistě rostlinný burger vhodný i pro vegany. Je také BEZLEPKOVÝ! Je tedy vhodný i pro celiaky. Proklatě...

    129 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem